Jelentkezés hitoktatásra

A Cinkotai Evangélikus Egyházközség a 2014/15. tanévben is felajánlja a fakultatív hitoktatás lehetőségét az önkormányzati intézményekben: óvodákban, általános és középiskolákban. Amennyiben gyermeke hitoktatását kéri, szíveskedjék az alábbi űrlapot kitölteni és a Küldés gombra kattintva a lelkészi hivatalnak megküldeni!

Aki a kötelező hit- és erkölcstant választja, az iskolán keresztül a beiratkozáskor nyilatkozik. Nekünk viszont nagy segítség, ha az alábbi űrlap kitöltésével a kapcsolattartáshoz szükséges adatokat ezúton is tudomásunkra hozza.

(Szükséges)
Válasszon a lehetőségek közül!

. . :
Ide az egyházközség hivatalos neve írandó.
Amennyiben a keresztelés még nem történt meg, kérem üresen hagyni!
. . :
Kérem, válasszon a lehetőségek közül!

Válasszon a lehetőségek közül!

Kérem, adja meg az intézmény nevét!
Óvodás esetén a csoport nevét és besorolását (pl.: Katica / nagy) általános és középiskola esetén az osztályt (pl.: 4. b. v. III/c.) kérem beírni!
Vonalas telefon, apa, anya, esetleg gyermek mobil száma. (Kérem jelezni, kit melyik számon érek el!)
Itt kérem felsorolni azokat a lehetőségeket, email-címeket, amelyek a fentiekben még nem szerepelnek, és szóba jöhetnek a kapcsolatfelvételnél!
(Szükséges)

Köszönjük jelentkezését. Hamarosan felvesszük a kapcsolatot a megadott telefonszámon vagy email-címen.

Testvéri köszöntéssel:

Vető István