Igehirdetések

Ebben a mappában találhatók Vető István igehirdetései.

Igehirdetések

A hit tehát hallásból van, a hallás pedig a Krisztus beszéde által. (Róm 10, 17)

Folder Ünnepi igehirdetések
Ebben a mappában olyan igehirdetések szövege olvasható, amelyek a mátyásföldi, illetve a cinkotai evangélikus templom szószékén hangzottak el. Az igehirdetések a böngésző ablakában előnézetben vagy teljes képernyős módban elolvashatók, de a fájl nevére kattintva le is tölthetők.
Folder Kazuális szolgálatok
Ebben a mappában olvashatók Vető István keresztelések, esketések, illetve temetések alkalmával elmondott igehirdetései.
Folder Előkészítők
Itt találhatók az igehirdetési alapigéket feldolgozó anyagok
Article Egyéb igehirdetések
Rendkívüli események kapcsán, különböző rendezvényeken elhangzott igehirdetések gyűjteménye
Article Cinkotai kegyelemcseppek
Naponta délben szólalnak meg élő adásban a bátorító gondolatok az egyházközség Facebook-oldalán. Ezen a helyen kikereshetők és megtekinthetők az egyes részek.
Article Interaktív keresztút
A Magyarországi Evangélikus Egyház Gyülekezeti és Missziói Osztálya a nagyheti elcsendesedés elősegítésére úgy készítette el a keresztút egyes állomásait, hogy azokat végigjárva interaktív módon kapcsolódhatunk be a szenvedéstörténet drámájába.
2021. május »